preloader

Trendy kolorystyczne

31.08.2016

Kolorami w sezonie jesień/zima wyznaczającymi trendy są:

Grafitowy Szary

Jesień kocha szarość ze wzajemnością i wcale nie musi być to nudna wersja szarości. W nowym sezonie ten bazowy kolor odnajdziemy głównie w inspiracjach retro i odniesieniach do męskiej garderoby. Mile widziane łączenie różnych odcieni w jednej stylizacji!

Aksamitny Granat

Głęboki, ciemny odcień niebieskiego jest szykowny i będzie stanowił doskonały wybór na wieczorową porę i specjalną okazję.

Salutująca Zieleń

Militarny trend kilka lat temu na dobre zagościł w jesienno-zimowych sezonach, wyśledziłyśmy go i tym razem. Najmocniej zaznacza się pod postacią stylizowanych okryć wierzchnich, ale przede wszystkim w charakterystycznym odcieniu zieleni.

Żywe Srebro

Srebro na dobre zagości w naszej jesiennej garderobie i to w wersji totalnej. Dodatki i akcesoria to jedno, ale szlachetne srebro w odważnym wydaniu od stóp do głów to dopiero strzał w dziesiątkę!

Wykwintna Czerwień

Kolor czerwony to ulubiona barwa zarówno jesienno-zimowego sezonu, jak i kolekcji haute couture.

Głęboki Fiolet

Energetyczny i odważny, momentami wręcz zawadiacki – ten niesamowity fiolet zagości na dobre w szafach eksperymentujących fashionistek.

Przybierze wiele odcieni, ale na kompromisy nie pójdzie w kwestii stylizacji – odnajdzie się wyłącznie w oryginalnych, ekstrawaganckich zestawieniach.

Pudrowy Róż

Wracamy do czasów dzieciństwa! Słodki, uroczy, dziewczęcy róż opanuje garderoby nie tylko lalek Barbie, ale uwaga, bo będzie kapryśny i

bezkompromisowy: jeżeli zdecydujecie się na ten odcień, najlepiej, jak wykorzystacie go od stóp do głów.

Branżowa Czerń

Jaki kolor jest ulubionym projektantów, dziennikarzy i stylistów?

Oczywiście czerń! Niezastąpiona, niezawodna, ponadczasowa, klasyczna.

Moda po prostu nie mogłaby bez niej istnieć, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

obserwuj nas na: